Cinayeti canlı yayında itiraf etti

Cinayeti canlı yayında itiraf etti

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde evli ve bir çocuk annesi Mine Kocadağ geçtiğimiz yıl Ağustos ayında kaybolmuş ve o tarihten beri aranıyordu. Genç kadının ailesi öldürüldüğünü iddia etmişti. Şüphelerin odağındaki eşi Mithat Kocadağ, Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında eşinin öldüğünü itiraf etti.

Mithat Kocadağ eşi ile tartıştığını söylediği sözler üzerine sinirlenerek ittiğini sırt üstü düşen kadının olay yerinde öldüğünü itiraf etti.

Karahayıt’ta bir pansiyonda çalışan Mithat Kocadağ eşinin bedenini iki gün evde bazanın altında sakladığını daha sonra ise çalıştığı işyerinin bahçesinde bulunan bir seranın yanındaki çukura gömdüğünü söyledi. Canlı yayında gelen itiraf sonrasında Denizli Emniyet Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri bölgeyi emniyet şeridi ile kapatarak arama çalışması başlattı.

Ekipler daha önce de bölgede defalarca arama çalışması gerçekleştirmiş fakat cesede ulaşamamıştı.

Canlı yayında konuşan Mithat Kocadağ olayı planlamadığını belirterek; “Çarşafa sardım. Kardeşimin arabasıyla götürdüm. Bir el arabası ile çukura taşıdım. Orada üzerine toprak ve dallarla örttüm” diye konuştu.

CLOSE
CLOSE