İrdem: Her şey daha güzel olacak

İrdem: Her şey daha güzel olacak

Denizlispor’da Eyüpspor’u 2-0 yenmenin sevinci yaşanıyor. Ligin ilk 3 haftasında gol atamayan ve puan alamayan yeşil siyahlılar, Eyüpspor’u 2 golle mağlup etmenin zaferini yaşıyor. Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Necip İrdem, çok güzel bir galibiyet olduğunu söyledi.

Takımın havaya girdiğini ve motivasyonun yükseldiğini belirten asbaşkan İrdem, “Beklemiyorduk bize büyük moral oldu. İyi bir galibiyet aldık. Önemli olan bunu Adanaspor maçında da devam ettirmek. Herşeyin daha iyi olacağını söyleyebiliriz. Zamanla takım oturacak ve adından bahsettirecektir” dedi. Yeşil siyahlı ekip, sıkıştırılmış maç trafiğinde; 5.hafta 15 Eylül Çarşamba günü saat 17.00’de Adanaspor’u ağırlayacak. Bu maç Denizli Atatürk Stadı’nda oynanacak. Denizlispor 1 günlük iznen ardından çalışmalara başladı. Ligin 6.haftası 19 Eylül Pazar günü saat 19.00’da ise horozlar, Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda Altınordu ile karşılaşacak.

DENİZLİSPOR’DA BAŞKAN UZ PRİME ZAM YAPTI
Deplasmanda Eyüpspor’u 2-0 mağlup eden Denizlispor’da başkan Mehmet Uz, galibiyet primine bir defalığına olmak üzere zam yaptı. Ligin 4 haftası sonunda Eyüpspor’u yenerek 3 puanla 16.sırada bulunan yeşil siyahlılara soyunma odasında bir sürpriz de başkan Mehmet Uz yaptı. Soyunma odasında futbolcuların ısrarına dayanamayan başkan Uz, 10 bin TL’lik galibiyet primine zam yaparak 15 bin TL’ye yükseltti. Başkan Mehmet Uz, futbolcuların kazanmaya devam etmesini ve primi sorun etmemesini istedi.

Cevap bırakın

Your email address will not be published.