Türkiye Off-Road Şampiyonası Denizli yarışları tamamlandı

Türkiye Off-Road Şampiyonası Denizli yarışları tamamlandı

Denizli’de Merkezefendi ilçesinin ev sahipliğini üstlendiği Türkiye Off Road Şampiyonası 2. Ayak yarışları tamamlandı. 5 kategoride 35 takımın yarıştığı müsabakalarda genel klasmanda iki birinci çıktı.

Petlas Türkiye Off Road Şampiyonası’nın 2. Ayak yarışları Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde gerçekleşti. İki gün süren yarışlar Çakmak mahallesinde hazırlanan parkurda gerçekleşti. 35 takımın 5 ayrı kategoride mücadele ettiği yarışların ilk günü orman etabında yapıldı. Bu etap seyirciye kapatıldı. İkinci günkü seyircili etabı binlerce Denizlili izledi.

Yarışlar sonunda genel klasman kategorisinde iki birinci çıktı. Pilotlar Ertan Nacaroğlu ve Eray Pancar ile Mustafa Saray ve Samet Zurnacı’nın oluşturduğu takımlar birinciliği paylaştı. Üçüncülüğü ise Bekir Başkal ile Emin Önder takımı elde etti. 7 kategoride yapılan değerlendirmelerde sporculara madalya ve kupalar törenle verildi. Genel klasman birinciliğini elde eden Ertan Nacaroğlu ve Eray Pancar, Mustafa Saray ve Samet Zurnacı’ya kupa ve madalyaları Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan verdi. Diğer klasmanlarda da derece elde eden sporculara madalya ve kupalarını İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, İYİ Parti İl Başkanı Raziye Akışık, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Coşkun ve Fatma Atıcı Bakcan verdi.

Cevap bırakın