Vali Atik ve Başkan Zolan maske denetiminde

Vali Atik ve Başkan Zolan maske denetiminde

Denizli Valisi Ali Fuat Atik bu kez doğrusunu yaptı, esnaf denetimlerini maskesini takarak gerçekleştirdi. Daha önce makamında kabul ettiği sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile görüşürken maske takmayan ve sosyal mesafe kuralına uymayan Vali Atik, Serinhisar’da leblebici üreticileri, Acıpayam’da ise bıçak ustaları ve ayakkabı imalatçılarını ziyaret etmiş burada da maske ve mesafe kuralına uymamıştı.
Özellikle Acıpayam ve Serinhisar ziyaretlerinden sonra uyarılan Atik bu tarihten sonra hata yapmadı. Hem makamdaki kabullerinde hem de katıldığı törenlerde maske takmayı ihmal etmeyen ve sosyal mesafe kuralına uyan Atik bugün esnafa maske denetimi yaptı.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte İstasyon Caddesi’ndeki esnafı kontrol eden Vali Atik pandemi kurallarını hatırlattı, işyeri sahiplerinden bu kurallara uyulmasını sağlamalarını istedi. Maskesini düzgün takmayan vatandaşları da uyaran Atik ve Zolan bazı vatandaşlara maske hediye etti. İkili kurallara uyan vatandaşlara da teşekkür etti.

Cevap bırakın