Vatan Partililer Perinçek’in adaylığı için imza topluyor

Vatan Partililer Perinçek’in adaylığı için imza topluyor

Vatan Partisi Denizli örgütü, genel başkanları Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adayı olabilmesi amacıyla imza toplamaya başladı.

Partinin Denizli il başkanlığı 100 Bin imza çalışmasına hız verdi. Yurttaşları bilgilendirmek için imza masası açan Vatan Partisi İl Başkanlığı sendika, dernek gibi kitle örgütlerini de ziyaret ederek Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza istiyor.

İl Başkanı Mehmet Çobanoğlu ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte değişik kitle örgütlerini ziyaret eden Vatan Partisi heyeti Pamukkale Yörük Türkmen Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı ve yöneticilerin samimi karşılamaları ile gerçekleşen ziyarette Başkan İskender Doğan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in Türkiye’nin yararına başarılı çalışmaları olduğunu belirterek Cumhurbaşkanlığı adaylığını desteklediklerini ve imza vereceklerini belirtti.

Vatan Partisi İl Başkanı Mehmet Çobanoğlu da sıcak ve dostane karşılama için teşekkür ederek şunları söyledi: “Genel Başkanımız Doğu Perinçek zor günlerde ülkeye hizmet etmek için aday olmuştur. Ülkemizin dört bir yanının Amerikan üsleri ile dolduğu ve namluların Türkiye üzerine döndüğü bu günlerde Güçlü Devlet Üreten Millet şiarıyla yola çıktı. Genel Başkanımız Doğu Perinçek liderliğinde Vatan Partisi iktidarında depremin açtığı yaralar en kısa zamanda sarılacak, ekonomik sorunlar çözülecek ve Bağımsız, başı dik Türkiye yaratılacaktır”